wave

Team

Onze teamleden

              
         
            Geeske Hoogenboezem,
            Directeur
            Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
            g.hoogenboezem@wijdevenen.nl  


        
           Joke Baak
           Leerkracht groep 1; gehele week 
           EHBO, Bieb coördinator, MR
           j.baak@wijdevenen.nl 


          Wanda Hupsch
          Leerkracht groep 2/3: maandag, dinsdag, woensdag.
          Leerkracht groep 1: vrijdagochtend
          BHV, EHBO, contactpersoon, leescoördinator. 
          w.hupsch@wijdevenen.nl 


          Nicolette van Uffelen
          Leerkracht groep 2/3: donderdag, vrijdag
          Bouwcoördinator onderbouw, Interne Begeleider, contactpersoon,
          BHV, EHBO, aandachtsfunctionaris, vervangster directie
          n.vanuffelen@wijdevenen.nl 


          Suzanne van Diemen
          Leerkracht groep 4/5: ma-woe-do-vrij
          Rekenspecialist
          s.vandiemen@wijdevenen.nl



           Wendy Filemon 
           
Leerkracht groep 6: gehele week                      
           w.filemon@wijdevenen.nl
     




  
          
          Rob Looijenstein
          Leerkracht groep 7/8; gehele week
          I-Coach
          r.looijenstein@wijdevenen.nl 

                     
          Inge van Loon
          Leerkracht groep 6: ma- di- en donderdagochtend
          Leerkracht groep 7/8: maandagmiddag
          i.vanloon@wijdevenen.nl  


        ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​   
                                Paulinde de Visser
    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    Leerkracht groep 4/5: dinsdag
    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    Leerkracht plusklas: donderdag
    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    ​​​​​​​    p.devisser@wijdevenen.nl


                                 
          Karin Niesten
          Leerkrachtondersteuner
          maandag, donderdag 
          k.niesten@wijdevenen.nl


                                
                                 
          Adri van der Meer
          Onderwijsondersteuning
          woensdagochtend
          a.vandermeer@wijdevenen.nl
                      

                                Jiske Boer
                                Leerkrachtondersteuner
                                maandag, dinsdag en vrijdag
                                j.boer@wijdevenen.nl 
 
                             
          Mieneke den Dubbelden
          Onderwijsassistente
          Administratief medewerkster
          dinsdag- en woensdagochtend
          m.dendubbelden@wijdevenen.nl       
                
          

           Alex van Weenen
           Conciërge