wave

Team


Onze teamleden

              
         
            Geeske Hoogenboezem,
            Directeur
            Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
            g.hoogenboezem@wijdevenen.nl  


        
           Joke Baak
           Leerkracht groep 1; gehele week 
           EHBO, Bieb coördinator, MR
           j.baak@wijdevenen.nl 


          Wanda Hupsch
          Leerkracht groep 2/3: maandag, dinsdag, woensdag.
          Leerkracht groep 1: vrijdagochtend
          BHV, EHBO, contactpersoon, leescoördinator. 
          w.hupsch@wijdevenen.nl 


          Nicolette van Uffelen
          Leerkracht groep 2/3: donderdag, vrijdag
          Bouwcoördinator onderbouw, Interne Begeleider, contactpersoon,
          BHV, EHBO, aandachtsfunctionaris, vervangster directie
          n.vanuffelen@wijdevenen.nl 


          Suzanne van Diemen
          Leerkracht groep 4/5: gehele week
          ICT, rekenspecialist, cultuur-, en techniekcoördinator
          s.vandiemen@wijdevenen.nl



             Wendy Filemon Leerkracht groep 5/6: gehele week                      
             w.filemon@wijdevenen.nl
     





                                 
          Marije van Onna
          Leerkracht plusklas
          m.vanonna@wijdevenen.nl 
          

      
          
          Rob Looijenstein
          Leerkracht groep 7/8; gehele week
          I-Coach, bouw- en rekencoördinator
          r.looijenstein@wijdevenen.nl 

                            
          Mieneke den Dubbelden
          Onderwijsassistente
          Administratief medewerkster
          dinsdag- en woensdagochtend
          m.dendubbelden@wijdevenen.nl       


                                 
          Karin Niesten
          Onderwijsassistente
          maandag- en dinsdagochtend
          k.niesten@wijdevenen.nl


                                
                                 
          Adri van der Meer
          Onderwijsondersteuning
          woensdagochtend
          a.vandermeer@wijdevenen.nl
                      

                     
          Inge van Loon
          Zij-instromer
          i.vanloon@wijdevenen.nl  


                 
          

           Alex van Weenen
           Conciërge